DarkPlayers.eu PRAVIDLA

Zde nalezneš, všeobecná pravidla pro projekt DarkPlayers.eu

Všeobecné

1/ Registrací na serveru a/nebo webu hráč akceptuje tyto pravidla

2/ Hráč je povinen dodržovat platné zákony České Republiky, Slovenské republiky případně země, na jejíž území se nachází

3/ A-team si vyhrazuje právo na změnu pravidel bez předchozího upozornění

4/ Tato pravidla jsou závazná pro všechny hráče, včetně členů A-teamu

5/ Neznalost pravidel neomlouvá

6/ Každý hráč může mít registrován pouze jediný účet.

6a/ Výjimkou z pravidla 6/všeobecné je přechod z warez účtu na origo účet, v takovém případě může hráč hrát pouze za jediný účet. Druhý účet může mít aktivní pouze pro účel převedení residencí apod.

6b/ V případě porušení pravidla dostanou všechny multy účty trvale zabanovány s vyjímkou jednoho účtu, za který chce hráč dál hrát, ten bude zabanován na týden

6c/ Pokud hraje z jedné IP více různých hráčů, jsou tito hráči povinni to nahlásit na fóru. Mezi takovými účty nesmí docházet ke vzájemnému zvýhodňování (např.: více VIP kitů apod.)

7/ Hráč je povinen mít stejný nick ve hře a na webu

7a/ výjimkou je přechod z warez na origo účet

8/ Co není pravidly zakázáno není automaticky povoleno

9/ Každý objevený bug/chybu hry je hráč povinen nahlásit na fórum. Nenahlášení bugu se trestá. Pokud bude hráč první, co daný bug objeví, může být odměněn

10/ Je zakázáno spamovat chat (více stejných zpráv po sobě, zbytečné rozdělení sdělení apod.)

11/ Je zakázáno posílat do chatu jakýkoli odkaz nesouvisející se serverem nebo modpackem. Je zakázána reklama na jakýkoli jiný server, TS3 apod

11a/ Výjimkou je hráč s rankem Youtuber, který může poslat odkaz na své video/stream ze serveru

12/ Je zakázáno používat stejný nebo podobný nick/skin Youtuberů a členů A-teamu. Je zakázáno používat nick/skin obsahující urážlivé prvky, prvky se sexuálním podtextem, prvky odkazují na hacky/cheaty nebo jinak porušující platné zákon ČR/SR

13/ Je zakázáno psát do chatu vulgární výrazy. I vycenzurovaná vulgarita je pořád vulgarita.

14/ A-team neručí za obchody mezi hráči a není povinen řešit případné problémy

15/ Je zakázáno jakkoli obcházet udělené tresty

16/ Je zakázán jakýkoliv griefing hráčů i přírody (např.: masivní těžbou písku). To platí i pro nezareskované stavby.


Pixelmon

1/ Je zakázáno stavět plošiny určené na spawnování pokémonů.

2/ Hráči mohou používat příkazy /pokeheal pouze na sebe. Hráči, co tyto příkazy nemůžou používat (hráči bez VIP) si musí vystačit s běžným způsoby (doktor na spawnu)

3/ Je zakázáno obcházet kick za AFK jakýmkoli způsobem s vyjímkou interakce jiného hráče (tj, jiný hráč do tebe „drcne“)

3a/ Movement plate na vyběhávání vajíček povolené jsou, pokud na nich bude hráč přistižen bez vajíček a nebude reagovat na dotaz od člena a-teamu, je to považováno za porušení pravidla 3


Youtuber

1/ pro získání tohoto ranku musí hráč splňovat tyto podmínky:

1a/ 800 a více odběratelů.

1b/ Minimálně 1 video za dva týdny z našeho serveru.

1c/ minimálně 150 zhlédnutí na videích ze serveru.

2/ O rank Youtuber si hráč zažádá na fóru dle vzorové přihlášky (viz příloha pravidel). Pokud přihláška nebude obsahovat požadované náležitosti, tak bude automaticky zamítnuta, případně bude hráč požádán o doplnění.

3/ Před napsáním žádosti musí hráč splňovat výše zmíněné podmínky.

4/ O rank Youtuber může hráč kdykoli přijít, převážně z důvodů neplnění podmínek (převážně 150 zhlédnutí a 1 video za dva týdny)

5/ Přihlášky na youtubera pište do speciální stránky na webu (přihlášky)

6/ Youtuber má výhody jako PREMIUM


A-team

1/ Za člena A-teamu jsou považování všichni hráči se skupinami MOD, VEDENI, OWNER, DEV.

2/ Je zakázáno urážet člena A-teamu.

3/ hráč je povinen poslechnout pokyny člena A-teamu, které vycházejí z těchto pravidel. Pokyny členů A-teamu s vyšší hodností mají větší váhu.

4/ V případě podezření na porušení pravidel je hráč povinen to neprodleně nahlásit a to buď členu A-teamu který je zrovna na serveru nebo na fórum. V takovém případě může být hráč požádán o důkazy k porušení pravidel a to ve formě screenu nebo videa. Svědek nestačí.

5/ člen A-teamu má zakázáno portovat se na hráče bez jejich souhlasu a používat /vanish pokud nemá podezření na porušení pravidel.

6/ V případě nutnosti kontaktování A-teamu ve hře je hráč povinen nejprve napsat helperovi (resp. zk. Helper, hl. helper). Pokud není žádný helper online, tak hráč může kontaktovat hráče s rankem vedení či owner. Hráči s rankem vedení a owner nejsou povinni zabývat se hráčovým problémem pokud je přítomný nějaký helper.

7/ Přihlášky do a-teamu piště pouze na web do k tomu určené sekce (přihlášky). Přihlášky kdekoli jinde budou ignorovány.

8/ členům a-teamu s možností používat příkaz/bc (/broadcast) je povoleno tento příkaz používat pouze pro důležitá sdělení


TeamSpeak3

1/ na TS3 platí veškerá pravidla projektu.

2/ V případě porušení může být udělen ban na TS3, v případě zvlášť hrubého i na serveru.