DarkPlayers.eu NOVINKY

Zde najdeš všechny novinky, které právě na našem serveru mužete najít.


Spuštění DinoCraft Serveru

Vážení hráči, dne 20.10.2019 sme pro vás pripravili modpack zvaný DinoCraft. Je to modpack ve kterým si můžte najít Dinosauri , víc druhů psů , nábytek nebo už známej Iron chest, Chisel a Framed Blocks. Ták neváhejte a přijde si zahrát!


1000 Vote, Na Czech-Craft.eu

Vážení hráči, pro vaše úžasne hlasováni sme připravili pro vás něco speciální! Nyní od nás po dobu 7 dní dostanete: Speciální bednu a místo 1 vote key 2 vote key + speciální kit. Děkujeme za hlasování a vaší přízeň na našem serveru.


Hlasování pro Server

Vážení hráči. vaše prozby byli vyslyšeny. Od dnes již můžete pro nás hlasovat kliknutím na Hlasováni. Za 1 hlas získate klíč který můžete využit ve hře. Ale to neni vše přátelé ! Za 10 hlasů získate další klíč uplne zdarma a za 50 hlasů LEGENDÁRNÍ KLÍČ a to se vyplatí !


Nové Lobby na Hub Serveru

Vážení hráči , dne 6.10.2019 sme pro vás přichystali nové překrásne lobby kde nyní nájdete minihry nebo taky starý známy Pixelmon a další. Doufáme ze se vám bude líbit.


Spuštění Pixelmon NEW

Vážení hráči, dne 6.10.2019 bude spuštěn novej pixelmon server který ste ješte nikdy nevideli! A co přesne? Maximálni level 100? kdepák! maximálni level 1000! Nájdete tu i další módy jako Chisel nebo Iron Chest. Ták neváhejte a přijde si zahrát!


Rework Survival Serveru

Vážění hráči, v uplynulých dnech jsme pracovali na kompletním reworku našeho survival serveru. Nově má své vlastní lobby, na které se připojíte skrz naše hlavní lobby a spoustu dalších změn. Doufám, že se vám rework survival serveru bude líbit.


Spuštění Pixelmon Serveru

Vážení hráči, dne 22.9.2019 byl spuštěn náš první módovaný server a to server se zaměřením na mód Pixelmon. Připojíte se na něj přes naše lobby s modpackem DarkPlayers.eu Pixelmon. Na serveru je v plánu ještě pár změn. Doufám, že si hraní na našem pixelmon serveru užijete.


Nový Hub Server

Vážení hráči, dne 22.9.2019 byl spuštěn náš nový lobby server. Pomocí něj se můžete napojit na naše servery. Nachází se na něm i parkour, který si můžete vyzkoušet.